SKLADNÍK

« Zpět na výběr pozic   |   Lokalita: Brno a okolí   |   Obor: Práce ve skladu

Pro úspěšnou firmu zabívající se prodejem a distribuci nábytku hledáme do týmu nové skladníky.

Náplň práce:

- pracoviště Modřice (Brno - venkov)
- manipulace se zbožím - vyskladnění a naskladnění zboží do/z regálů, vykládka a nakládka kamionů
- vyřizování objednávek dle požadavků zákazníka a dle přidělené dokumentace
- manuální manipulace
- používání manipulační techniky
- balení, etiketování a kompletace zboží
- práce se scannerem
- komunikace v rámci oddělení logistiky

Požadujeme:

- čistý trestní rejstřík
- dobrý zdravotní stav
- předchozí pracovní zkušenost ve skladové logistice
- zkušenosti s řízením VZV – retraku výhodou
- zodpovědný přístup k práci
- samostatnost, časovou flexibilitu

Nabízíme:

- finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům
- zázemí prosperující firmy
- NÁSTUP IHNED
- zajímavou a různorodou práci v příjemném kolektivu

V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na hlavacek@prokariera.cz

V případě zájmu o tuto pozici nás kontaktujte na info@prokariera.cz.