Řešíte zaměstnance

Naší zásadou je do dnešní doby přivést zpět optimistické jednání založené na oboustranné důvěře - dané slovo je pro nás nepsaný zákon. Z naší strany můžete očekávat maximální vstřícnost vůči možnostem Vaší společnosti, věříme v dohodu, věříme v úsměv a věříme v naše schopnosti. Naše smlouvy jsou koncipovány přehledně a stručně bez kliček, které by dávaly prostor pro vyhnutí se povinnostem. Jdeme na trh s otevřeným přístupem - viz Reference.

Máme široký záběr v otázkách zaměstnanosti, včetně personálních auditů od pobočky až po celoufiremní screening. Na míru Vám ušijeme školení měkkých dovedností aj. Spolupracujeme také s externími profesionály, se kterými zajišťujeme odborné podklady i průběh.

Pro firmy nabízíme balíčky šité na míru jejich personální situaci a politice. Pokud nevíte přesně, co by pro Vaši společnost bylo nejvýhodnější, zavolejte na +420 737 023 933 nebo napište na uvedený mail.

1) a) Řešíte jednu pozici, spíše ojediněle
     b) Na jednu pozici máte značné množství neadekvátních ohlasů

Váš zaměstnanec  zabývající se náborem má i další povinnosti (např. mzdy nebo jinou funkci ve společnosti) / Vypsali jste pozici, ale hodně kandidátů nevyhovuje a prvotní výběr Vás zdržuje. Potřebujete-li poradit, formulovat výstižněji inzerát nebo porovnat možnosti účinnosti inzerce dle požadovaného profilu, nejste si jistí, jaké řešení je pro Vás nejvýhodnější časově i finančně. Zavolejte nám, radíme bezplatně.

Můžete kontaktovat naše poradce na tel.č. +420 737 023 933 nebo na mail obchod@prokariera.cz

2) Řešíte personální otázky vícekrát v roce

Znáte obvyklé podmínky personálních agentur. Nabízíme Vám navíc možnosti zajištění inzerce Vaší pozice, poradíme Vám nejvhodnější cestu pro výběr kandidátů, sami aktivně ZDARMA spustíme vyhledávání, nastavíme Vám ceny přímo pro Vaši firmu dle každé jedné zadané pozice, možností jsou slevy při případné opakované spolupráci. Pokud nebude v našich silách uspokojit Vaše potřeby, doporučíme Vám, na koho se obrátit a jakou jinou variantu pro úspěšné obsazení pozice zvolit. Zdarma. Proč? Ze zkušenosti víme, že se nám kladný přístup vrátí. Zavolejte našim poradcům viz Kontakty nebo napište poptávku či dotazy přímo na jednatele: obchod@prokariera.cz

3) Jste firma s aktivním náborem

Pro Vás máme nabídky týkající se vícero uskutečněných obchodů, bonusové slevy a další výhody týkající se dlouhodobější spolupráce. Nikdy nepodmiňujeme spolupráci exkluzivními smlouvami, konkurence je naším vítaným partnerem, jelikož i díky ní se neustále snažíme zdokonalovat a vymýšlet pro každého klienta něco navíc. Kontaktujte nás, také lze napsat obchod@prokariera.cz

Pokud nás chcete ohodnotit, napište nám Referenci. Anebo ji rovnou předejte dalším :)